parallax background

Sonsuz Olasılıklar.

December 7, 2016

Beytepe Kültür Kongre Merkezi

9-10 Haziran'18

300’ü aşkın üye sayısı ile Türkiye’nin en yeni ulusal öğrenci topluluğu olan SEDS Türkiye tarafından bu sene ilk kez düzenlenecek GÖKMEN, bilim ve teknoloji trendlerini baz alarak belirlenen ana tema etrafında gerçekleşecek uluslararası seviyede bir öğrenci kongresidir.

Bu yılın teması Endüstri 4.0 gibi yeni nesil iş ve teknoloji akımlarının sektörler üzerinde yaratacağı olasılıklar temel alınarak ‘‘Sonsuz Olasılıklar’’ olarak belirlendi. İki gün sürecek etkinlik bünyesinde SEDS Türkiye Gala Yemeği, çeşitli sektörlerin önde gelen isimlerinin yer alacağı konuşmacı oturumları, kariyer atölyeleri, proje lansmanları, paneller ve GÖKMEN Ödülleri’ni bulunduruyor.

Gökmen ile katılımcılar alanında uzman üst düzey şirket temsilcileri, akademisyen ve girişimcilerin katılacağı oturumlarda ve sonsuz olasılıklarla dolu panellerde uzay devrimi ve Endüstri 4.0 başta olmak üzere iş dünyasını etkileyen trendler hakkında bilgi sahibi olabilecek, katılımcılar ve konuşmacıların bir araya geleceği açık alan oturumları ile yeni bağlantılar edinebilecek.

‘‘Sonsuz Olasılıklar’’ teması ile GÖKMEN’18, 4 farklı üniversitede yer alan SEDS toplulukları tarafından 9-10 Haziran 2018 tarihlerinde Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenecek.

Konuşmacılar Çok Yakında.